Aktywne wczasy odchudzające – niezbędna dawka zdrowia

Ułańska-Zagroda-Pokoje-Komfort-9

Chcesz zgubić parę kilogramów? A może zależy ci na tym, by całkowicie odmienić swoje życie, rozpocząć jego nowy, zdrowszy rozdział? Albo przeżyć cudowny czas, w zielonym, nieskażonym cywilizacją zaułku, poprawiając przy tym kondycję fizyczną? W każdym z tych przypadków idealnym rozwiązaniem mogą być profesjonalne obozy kondycyjno-odchudzające. Oczywiście najlepiej, aby były to wczasy odchudzające aktywne – jak powszechnie wiadomo, ruch to nie tylko zdrowie, ale i jeden z warunków osiągnięcia szybkich i trwałych efektów w procesie redukcji wagi.

Aktywne wczasy odchudzające – bezpiecznie i z certyfikatem

Najważniejsze jest jednak to, aby cały program takiego pobytu został przygotowany profesjonalnie, przez specjalistów w swojej dziedzinie, aby to zdrowie w żaden sposób nie ucierpiało. O to możemy być spokojni, decydując się na wczasy odchudzające w ośrodku Ułańska Zagroda w malowniczych okolicach Piły i Wałcza. Jest to placówka licencjonowana, która może pochwalić się ważnym bezterminowo certyfikatem wydanym przez Instytut Promocji Zdrowia dr Ewy Dąbrowskiej. Poświadcza on, że oferowane przez ośrodek usługi oparte na diecie dr Ewy Dąbrowskiej spełniają wymogi określone przez jej autorkę.

Wczasy odchudzające – bardzo bogaty program

Decydując się na wczasy odchudzające z dietą dr Ewy Dąbrowskiej w ośrodku Ułańska Zagroda mamy zapewnione pełne wyżywienie zgodne z tym sposobem odżywiania się, tj. śniadanie, obiad i kolację. Cena pobytu obejmuje również zakwaterowanie w klimatycznym, historycznym budynku, usytuowanym na terenie 10-hektarowej posesji. Ponadto zawiera program ćwiczeń fizycznych, indywidualne spotkania z dietetykiem, konsultacje lekarskie oraz opiekę pielęgniarską. Goście mogą również skorzystać z takich dodatkowych aktywności i atrakcji, jak przejażdżki rowerowe czy nordic-walking. Nie zapominajmy bowiem, że są to wczasy odchudzające aktywne, a poza sferą żywieniową dopracowana jest również ta związana ze spędzaniem czasu wolnego.

Wczasy odchudzające aktywne – ogromne możliwości

Temu, by wczasy odchudzające rzeczywiście były aktywne sprzyja niezwykła okolica, w jakim ośrodek Ułańska Zagroda jest położony. Znajduje się on w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, a także w pobliżu Jeziora Załomie z czystą wodą, dlatego kontakt z dziewiczą przyrodą jest tutaj gwarantowany. W tak pięknym otoczeniu można skorzystać z różnorodnych form wypoczynku i rekreacji, wspierając efekty właściwej kuracji odchudzającej. Poza joggingiem, nordic-walkingiem i ćwiczeniami na wolnym powietrzu czekają tu na nas kajaki, łodzie oraz stajnia z końmi.

Na terenie ośrodka znajduje się też sauna, a na życzenie można również skorzystać z zabiegów fizjoterapeutycznych oraz masażu. Można tu kupić probiotyki i prebiotyki, a także – za dodatkową opłatą – wykonać test na nietolerancję pokarmową aż 56 produktów. Warto też wiedzieć, że w Ułańskiej Zagrodzie dostępne są serwis nawadniający zimny (woda z melisą, imbirem i cytryną) oraz ciepły – herbaciany. Urok prawdziwej polskiej wsi można tu poczuć w pełni, kosztując przysmaków od lokalnych dostawców.

Niebagatelną atrakcją jest również możliwość skorzystania z zabiegów na łóżkach rehabilitacyjno-rekondycyjnych – zgodnie z unikatowym systemem Slender Life. Chodzi o wyjątkowo skuteczne ćwiczenia w odciążeniu, poprawiający samopoczucie masaż oraz błogi relaks jednocześnie. Wystarczy spędzić zaledwie 40 minut na takim łóżku, aby osiągnąć efekty równoważne aż 210 minutom (3,5 godziny!) tradycyjnej gimnastyki. Przy czym chodzi tu nie tylko o utratę centymetrów w pasie i biodrach, ale także o szereg nieocenionych korzyści zdrowotnych. Ich długa lista obejmuje m.in. regulację przemiany materii, poprawę ogólnej sprawności organizmu, jego dotlenienie i wzmocnienie, a ponadto – usprawnienie procesu oddychania oraz poprawę ukrwienia i jędrności skóry. W czasie stosunkowo krótkiego treningu bez wysiłku osoby ćwiczącej uruchomione zostają wszystkie partie jej mięśni – stają się rozciągnięte, wzmocnione i bardziej sprężyste, i to bez obciążania kręgosłupa i stawów.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.