Usługi dodatkowe

Ułańska Zagroda Poznań

Usługi Dodatkowe

Catering

Ciągłe życie w pośpiechu sprawia, że nie mamy czasu na zakupy zdrowych i świeżych warzyw. Mamy dla Was odpowiednie rozwiązanie. Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej zamknięta w pudełku. 

Sauna

Sauna to dość częsta forma spędzania czasu. Korzystanie z niej niesie za sobą wiele korzyści dla ciała i naszego sampoczucia. W Ułanskiej Zagrodzie w Poznaniu mozesz skorszystać z sauny i to w samym centrum miasta. 

Masaże

Masaże cieszą się dużym uznaniem i to dlatego, że w ciągu 30-60 minutowego zabiegu uwalniamy się od życia codziennego czy stresu. Korzystanie z masażu niesie za sobą wiele korzyści dla ciała i naszego sampoczucia. 

Zabiegi

W Ułańskiej Zagrodzie można skorzystać z dodatkowych zabiegów, które odpowiednio przygotują, ale również poprawią efektywność diety warzywno-owocowej dr Dąbrowskiej. 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.