COMFORT Rooms

UŁAŃSKA ZAGRODA
COMFORT ROOMS
DESCRIPTION

The COMFORT rooms in the Ułańska Zagroda are rooms of a higher standard. The furnishings, along with the proper design and arrangement, make guests feel comfortable and at ease in the room. The rooms have freshly made beds and clean towels. The rooms are equipped with a wardrobe, a chest of drawers, a television, a radio, and a lamp. Guests can choose rooms with a single bed or a double bed.

The design, arrangement and furnishings of the rooms create an amazing atmosphere and a cosy and warm place to relax. Rooms recommended for those expecting a higher standard

IMPROVEMENTS
Łóżko
TV i Radio
Łazienka z przysznicem
Toaleta
Suszarka do włosów
Żelazko
STANDARD ROOMS IN GUEST ROOMS

Our guests value the COMFORT rooms for their design and décor. Thanks to this, they appreciate their comfort and speak positively about the rooms as a warm and cosy place. They also stress that the cleanliness and service at the Ułańska Zagroda is of the highest standard.

Ogółem
89%
Wygląd
91%
Komfort
91%
Czystość
95%
Usługi
80%
OPINIONS
Andrzej

Miejsce nie dla mnie bardziej dla osób szukających ciszy i spokoju dla mnie brakuje basenu w tym miejscu domek dowódcy pocztu jeden z lepszych w jakim byłem jeśli chodzi o całokształt twórczości bo pewne rzeczy są nie do zaakceptowania

Kasia

Jedzenie smaczne, piękna okolica. Można odpocząć od zgiełku miasta. Cisza, spokój, las.
Dzięki diecie można sporo zrzucić i poczuć się lekko.
Polecam

Czopsrator

Drugi raz tam byłem w przeciągu połowy roku i było jeszcze lepiej niż się spodziewałem na początku! Gdybym mógł to poleciałoby 6! 6! 6! gwiazdek, bo 5 to za mało :)) Pozdrawiam!!

Adrian

Byłem w kwietniu, spróbowałem diety dr Ewy Dąbrowskiej. Postanowiłem się stosować do jej zaleceń. Czuje że mi ciężko po schodach chodzić. Mieszkam na 4 piętrze. Przed wyjazdem co piętro był odpoczynek, teraz już znajdę aż na 3. Jeszcze trochę diety i będę całkiem fiat. Polecam ten ośrodek super klimat i miła obsługa.

Moya

Miejsce dla osób chcących odpocząć od zglelku rewelacyjne. Byłam na diecie dr Dąbrowskiej i… nie wiedziałam, że można tyle wyczarować pyszności z warzyw. Obsługa miła i uczynna, Pani Dietetyk naprawdę fajnie układa w głowie. Reset nad myślenia i reset kilogramów zapewniony. Polecam.

Błażej

Zaangażowanie personelu fitness i spa na 5. Ciekawe miejsce, pełne przyrody dookoła

Patryk

Super miejsce, jeziora i dobra baza wypadowa na okoliczne atrakcje.

Rafał

VENI – VIDI – VICI… Świetne miejsce na wypoczynek. Dla amatorów ruchu na świeżym powietrzu i zdrowego jedzenia – BOMBA. Gdy na bałtyckich plażach nie ma gdzie postawić leżaka, gdy w polskich górach stoi się w kolejkach na szczyt – to UŁAŃSKA ZAGRODA jest po prostu świetnym miejscem do relaksu i wypoczynku. POLECAM!

UŁAńska ZAGRODA
OTHER ROOMS

POKOJE STANDARD

Podstawowe pokoje w Ułańskiej Zagrodzie.

Apartament

Apartamenty dla 2-4 osób z salonem z kominkiem, dwoma sypialniami i dwoma łazienkami.

Domek

Domek dedykowany dla grupy Gości, z niezależną kuchnią i 4 sypialniami.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.