Activities

Enjoy the OPPORTUNITIES
ACTIVITIES

Enjoy a range of activities during your stay. Cycling and hiking trips or walks are among the many opportunities for active pursuits.

Rowery

Na myśl o ćwiczeniach przechodzi Cię nieprzyjemny dreszcz? Aktywność w wakacje odchudzające może być niezwykle przyjemna! Aby spalić kalorie, nie musisz wyciskać siódmych potów na siłowni. Prostym sposobem na spalenie tkanki tłuszczowej, wzmocnienie mięśni i relaks jest jazda na rowerze. Ułańska Zagroda położona jest w malowniczej, zielonej scenerii sprzyjającej wartościowemu odpoczynkowi. Podczas przejażdżki będziesz mógł obcować z przyrodą i napawać się pięknem natury, co znacząco umili Ci czas wolny spędzany na aktywności fizycznej. Mnóstwo ścieżek i przepiękne widoki pozwolą Ci niesamowicie spędzić aktywnie czas. Wynajmij rowery w Ułańskiej Zagrodzie!

NORDIC WALKING

Spaceruj z kijkami w Drawieńskim Parku Narodowym. Odpoczywaj aktywnie pośród lasów i jezior! Taka aktywność w wakacje odchudzające przyniesie Twojemu ciału szereg korzyści. Specjaliści zaznaczają, że spacery z kijkami angażują aż 90% mięśni ciała, również te znajdujące się w górnych partiach (ramiona, barki, klatkę piersiową). Uprawianie nordic walkingu jest skuteczną metodą na zrzucenie niechcianych kilogramów, zwiększenie ruchomości stawów i kręgosłupa, walkę z bólem stawów, zwiększenie wydolności organizmu. Poprawnie wykonany marsz z kijkami może być doskonałą formą rehabilitacji po niektórych urazach.

SALA FITNESS

Do dyspozycji naszych Gości jest sala fitness, w której można poćwiczyć i spędzić czas aktywnie. Przestrzeń do ćwiczeń jest wyposażona w akcesoria i sprzęt, dzięki któremu możesz uatrakcyjnić swój trening i zaangażować wszystkie partie mięśni. W programie każdego turnusu uwzględnione są zajęcia z doświadczonymi trenerami. Pilates, fitness albo zumba w grupie to prawdziwy zastrzyk energii i motywacji!

KAJAKI

Aktywność w wakacje odchudzające to klucz do szybkich efektów. Aby ruch stał się źródłem przyjemności dla ciała i ducha, warto skorzystać z możliwości, jakie daje wyjątkowa okolica. Ułańska Zagroda znajduje się tuż przy Drawieńskim Parku Narodowym, gdzie znajdują się liczne rzeki i jeziora, w tym wyjątkowe Jezioro Ostrowite. Jeżeli pogoda na to pozwala, można skorzystać z aktywności na wodzie. Do dyspozycji Gości są kajaki. Nie mamy wątpliwości, że fani sportów wodnych będą zachwyceni wieloma możliwościami, jakie otworzą się przed nimi po dotarciu do Ułańskiej Zagrody!

ADDITIONAL SERVICES
OTHER SERVICES
Odbiór z dworca

Skorzystaj z transportu do i z Ułańskiej Zagrody. Przed przyjazdem skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczgółów.

Ogniska

Podczas pobytu organizowane są ogniska. To świetna okazja na integrację i dobrą zabawę.

Prywatna plaża

Ułańska Zagroda dysponuje prywatną plażą. W okresie letnim to wspaniałe miejsce na plażowanie czy odpoczynek nad jeziorem.

DUŻA SALA Spotkań

Do dsypozycji Gości jest sporo pomieszczeń, gdzie można spotkać się i porozmawiać.

SERVICES
See also

RELAKS

W Ułańskiej Zagrodzie znajdziesz przestrzeń na relaks. Sauna, masaże oraz codzienna gimnastyka, a to wszystko pod okiem specjalistów.

ZDROWIE

Podczas pobytu na turnusie skorzystaj z usług poprawiających Twoje zdrowie i zwiększające efektywność diety dr Dąbrowskiej.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.