Gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające? Sprawdzamy

Ułańska-Zagroda-kompleks

Gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające? Jakie okoliczności mogą sprawić, że wytrwamy w postanowieniu, by rozpocząć nowe, zdrowsze życie? Z pewnością warto zwrócić uwagę na kilka ważnych czynników. Na liście z pewnością nie powinno zabraknąć profesjonalizmu i kwalifikacji kadry oraz programu pobytu i możliwości wykupienia usług i skorzystania z zajęć dodatkowych. Osobom biorącym udział w tego typu wyjazdach nie powinno się nudzić, z drugiej jednak strony dobrze jest, gdy infrastruktura i lokalizacja ośrodka, w którym wczasy odchudzające się odbywają daje uczestnikom możliwość swego rodzaju odcięcia się od świata. Tak, aby mogli skupić się na redukcji masy ciała, a osoby postronne nie zakłócały atmosfery miejsca. A także, by obcowali z naturą bez żadnych ograniczeń.

Gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające? Otoczenie na wagę złota

Las, jezioro, świeże powietrze… Jeśli uwielbiają Państwo spędzać czas na łonie natury, odpowiedź na pytanie, gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające jest prosta. Trudno wyobrazić sobie lepszy adres, aniżeli ośrodek Ułańska Zagroda w miejscowości Załom – w urzekających, słynących z piękna i bogactwa natury okolicach Piły i Wałcza. To właśnie tutaj, w bezpośrednim sąsiedztwie czystego Jeziora Załomie (oraz położonej na jego brzegu plaży), a także w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego można rozkoszować się urokami prawdziwej polskiej wsi w najpiękniejszym znaczeniu tego słowa. Niespotykany spokój, wszechogarniająca cisza i klimat błogiego relaksu, a także wyjątkowe przysmaki od lokalnych dostawców z pewnością przyczynią się do tego, że wykorzystają Państwo pobyt w pełni.

Jednak jak goście zdecydują się spędzić czas wolny, zależy wyłącznie od nich. W Ułańskiej Zagrodzie mają do wyboru zarówno błogie nicnierobienie na brzegu jednego z okolicznych jezior czy rzeki, wypoczynek na leżaku z książką, a także profesjonalne masaże, zabiegi fizjoterapeutyczne i nowoczesną saunę, jak i bardziej aktywne formy wypoczynku i regeneracji. Na długiej liście znajdują się m.in. możliwość korzystania z kajaków, łodzi, stajni z końmi, a ponadto – wzięcia udziału w zajęciach z nordic-walkingu, joggingu, a także wycieczkach rowerowych, pieszych i spacerach.

Gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające? Bogaty program

A gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające, kierując się kompetencją organizatorów i skutecznością programu redukcji masy ciała? I w tym przypadku warto zwrócić uwagę na ośrodek Ułańska Zagroda. To właśnie tu mogą Państwo skorzystać z metody sprawdzonej i polecanej przez wiele osób, w tym również te znane z pierwszych stron gazet. Mowa o diecie warzywno-owocowej według dr n. med. Ewy Dąbrowskiej. Poza pełnym wyżywieniem i zakwaterowaniem w stylowym, historycznym budynku program wczasów odchudzających obejmuje ćwiczenia fizyczne, konsultacje z lekarzem, opiekę pielęgniarską oraz indywidualne spotkania z dietetykiem. Goście ośrodka mogą też zdecydować się na takie usługi dodatkowe, jak hydrokolonoterapia czy oczyszczanie wątroby według Borys Boligar Therapy.

Wisienką na torcie jest tutaj możliwość skorzystania z rewolucyjnej metody ćwiczeń w odciążeniu, zgodnie z wyjątkowo skutecznym systemem Slender Life. Zabiegi te odbywają się na na łóżkach rehabilitacyjno-rekondycyjnych, w krótkim czasie przynosząc wręcz spektakularne efekty. Mowa tu nie tylko o utracie zbędnych centymetrów, regulacji przemiany materii, dotlenieniu organizmu czy też poprawie jędrności skóry, ale i o szeregu wymiernych korzyści zdrowotnych. Warto wspomnieć o tym, że, istnieje wiele wskazań medycznych do poddania się treningowi w odciążeniu Slender Life. Są to m.in. choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, zespoły przeciążeniowe układu ruchu, reumatoidalne zapalenie stawów, dyskopatie, osteoporoza, a także następstwa urazów kręgosłupa oraz kończyn dolnych.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.