Najlepsze wczasy odchudzające dla kobiet i mężczyzn – jakie wybrać?

Ułańska-Zagroda-Dieta-Warzywno-Owocowa-Turnusy

Moda na zdrowy styl życia sprawiła, że z roku na rok przybywa sympatyków wczasów odchudzających. Popularne stały się wyjazdy pod okiem trenerek- celebrytek, które podczas tygodniowego pobytu organizują warsztaty i treningi. Niestety, koszt tego typu wyjazdu może skutecznie ostudzić zapał do walki o piękne ciało i dobre samopoczucie. Tymczasem okazuje się, że wczasy odchudzające wcale nie muszą być zarezerwowane tylko dla nielicznych. Zastanawiasz się, gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające, które przyniosą w pełni satysfakcjonujące efekty, a jednocześnie nie zrujnują Twojego portfela? Mamy dla Ciebie odpowiedź!

Gdzie najlepiej pojechać na wczasy odchudzające?

Jeśli chcesz skutecznie zredukować niechcianą tkankę tłuszczową, odpocząć w malowniczej scenerii i poszerzyć swoją wiedzę na temat zdrowego stylu życia, nie znajdziesz lepszego miejsca niż Ułańska Zagroda. Znane i polecane wczasy odchudzające odbywają się we wsi Załom położonej w pięknej, malowniczej scenerii województwa zachodniopomorskiego. Znajdująca się nieopodal Drawieńskiego Parku Narodowego wieś stwarza gościom wymarzone warunki do odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku. Spacery po lasach, grzybobranie, wędkarstwo, nordic walking, wieczorki integracyjne, masaże, wizyty w saunie, spływy kajakowe i bliskie sąsiedztwo doskonale wyposażonego centrum sportowego to tylko ułamek atrakcji, jakie czekają na kuracjuszy przybyłych do Załomia.

Polecane wczasy odchudzające: dlaczego warto wybrać Ułańską Zagrodę?

Wczasy odchudzające organizowane w Ułańskiej Zagrodzie dedykowane są zarówno paniom, jak i panom pragnącym skutecznie schudnąć oraz wypocząć. Nie wprowadzamy drakońskich diet, które zamiast założonych, długotrwałych efektów przynoszą jedynie rozczarowanie efektem jo-jo. Doskonale wiemy, że najlepsze wczasy odchudzające to czas spędzony na poznawaniu swojego ciała i kompleksowej nauce o żywieniu i metabolizmie. Każdy wczasowicz przybywający do Ułańskiej Zagrody ma pewność, że wróci do domu nie tylko lżejszy (każdy kuracjusz chudnie około 7 kg), ale również bogatszy o fachową wiedzę na temat zdrowego odżywiania i wpływu ruchu na ciało, zrelaksowany, naładowany pozytywną energią i bogatszy o nowe doświadczenia, które będą motywować do zmiany swoich przyzwyczajeń i stylu życia.

Najlepsze wczasy odchudzające i prozdrowotne z dr Dąbrowską

Podstawą proponowanych przez nas wczasów odchudzających jest żywienie według diety opracowanej przez dr Ewę Dąbrowską – znaną i uznaną specjalistkę związaną z Akademią Medyczną w Gdańsku. Rewolucyjna dieta warzywno-owocowa przynosi ciału szereg korzyści – oczyszcza organizm z toksyn, poprawia kondycję, przywraca równowagę procesów wewnętrznych, przeciwdziała chorobom o różnym podłożu (na przykład miażdżycy, chorobom krążenia i serca). Spadek wagi jest w tym przypadku skutkiem „ubocznym” prozdrowotnej kuracji będącej remedium na choroby cywilizacyjne i różne zaburzenia siejące zniszczenie w organizmie.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.