Obozy odchudzające dla wymagających: na co zwrócić uwagę?

Ułańska-Zagroda-Rower

Szukasz sposobu na to, by spędzić urlop w niezwykły sposób, łącząc przyjemne z pożytecznym? Zależy ci na tym, by zgubić kilka kilogramów we wspierającej atmosferze oraz szybko wcielić w życie pozytywne nawyki żywieniowe? Chcesz przeżyć przygodę życia z prawdziwym happy endem i w wyjątkowo pięknych okolicznościach przyrody? Wyjazd, z którego nie tylko przywieziesz niezapomniane wspomnienia i znajomości, ale i wrócisz lżejszy, pozytywnie nastawiony do życia? Jeśli tak, obozy odchudzające w ośrodku Ułańska Zagroda są wręcz stworzone dla Ciebie. Na gości czekają tam nie tylko profesjonalna opieka i obsługa, ale i moc atrakcji dodatkowych, dostosowanych do potrzeb i temperamentu poszczególnych osób. Na co dokładnie można tam liczyć?

Obozy odchudzające – idealna lokalizacja

Obozy odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie w miejscowości Załom to świetny sposób na nieskrępowany kontakt z piękną polską naturą. Placówka znajduje się w otulinie Drawieńskiego Parku Narodowego, więc czyste powietrze i niezapomniane widoki mamy tu zagwarantowane. W dodatku jedynie krótki spacer dzieli nas od Jeziora Załomie oraz znajdującej się u jego brzegów plaży. Poza zażywaniem kąpieli słonecznych oraz pływaniem w czystych wodach tego akwenu, turyści często decydują się na spędzanie czasu nad pobliską rzeką oraz wypoczynek na leżaku z książką.

Jeśli chodzi o aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu, do dyspozycji gości pozostają również kajaki, łodzie oraz kijki do nordic-walkingu; można też wybrać się na rozmaite piesze wycieczki i spacery, również na grzyby. Kolejne propozycje to możliwość skorzystania z oferty stajni z końmi, a ponadto – z profesjonalnych zabiegów fizjoterapeutycznych, masaży oraz nowoczesnej sauny.

Warto mieć na uwadze, że aby móc rozkoszować się kontaktem z nieskażoną cywilizacją naturą, nie trzeba wcale opuszczać terenu ośrodka Ułańska Zagroda. Do dyspozycji gości jest tu bowiem aż 10 hektarów terenu – mają więc gdzie się zaszyć i kontemplować piękno przyrody; okoliczności wręcz idealnie to umożliwiają. Niczym niezmącona cisza i wszechogarniający spokój pozwalają się wyciszyć, ukoić skołatane nerwy, a także uzyskać równowagę wewnętrzną oraz zregenerować ciało.

Obozy odchudzające – profesjonalny program

W tak doskonałych warunkach, korzystając z rewelacyjnej lokalizacji i bogatej infrastruktury ośrodka, można jednak przede wszystkim skupić się na podstawowym celu, dla którego przyjechaliśmy do Ułańskiej Zagrody – redukcji masy ciała. Obozy odchudzające, z jakich można tu skorzystać opierają się na wyjątkowo skutecznej, a także chętnie stosowanej przez gwiazdy diecie warzywno-owocowej według dr n. med. Ewy Dąbrowskiej. Decydując się na obozy odchudzające w tym ośrodku, możemy liczyć na bogaty program zajęć, obejmujący m.in. zajęcia ruchowe, indywidualne spotkania z dietetykiem, opiekę pielęgniarską czy też konsultacje lekarskie. Goście mają również zapewnione pełne wyżywienie, zgodne z założeniami diety, a dodatkowo mogą też skorzystać np. z oczyszczania wątroby według Borys Boligar Therapy czy też hydrokolonoterapii.

Bardzo pozytywnie na kondycję osób odwiedzających tę placówkę wpływa też korzystanie z zabiegów na łóżkach rehabilitacyjno-rekondycyjnych, w ramach wyjątkowo skutecznego systemu Slender Life. Zgodnie z jego nazwą, decydując się na tego typu treningi, można liczyć na wysmuklenie sylwetki oraz utratę kilku zbędnych centymetrów w najbardziej newralgicznych miejscach – w końcu 40 minut takich ćwiczeń odpowiada aż 210 minutom tradycyjnej gimnastyki! Ale to zdecydowanie nie koniec możliwych korzyści – te dotyczą bowiem również zdrowia jako takiego i mogą objąć szereg problemów natury medycznej albo nawet schorzeń. Wskazaniami do skorzystania z tego typu zabiegów są bowiem m.in. reumatoidalne zapalenie stawów, dyskopatie, osteoporoza, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, zespoły przeciążeniowe układu ruchu, a także następstwa urazów kończyn dolnych oraz kręgosłupa. Jednak również osoby całkowicie zdrowe mogą liczyć na poprawę ogólnej sprawności czy też wzmocnienie organizmu. Warto dodać, że treningi odbywają się w odciążeniu, a kręgosłup i stawy są chronione, choć w trakcie ćwiczeń zostają uruchomione wszystkie partie mięśni.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.