ZAŁOM
NASZE POKOJE

POKOJE STANDARD

Pokoje STANDARD w Ułańskiej Zagrodzie to wygodne i ciche miejsce do wypoczynku. 

Są to podstawowe pokoje w naszej ofercie. Goście mają do dyspozycji pokoje 1-osobowe i 2-osobowe (z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedyńczymi). Pokoje są bogato wyposażone. Każdy z Gości poczuje się w tych pokojach komfortowo.

POKOJE KOMFORT

Pokoje KOMFORT w Ułańskiej Zagrodzie to pokoje o podwyższonym standardzie. 

Pokoje cechują się atrakcyjnym designem i większą powierzchnią. Goście do dyspozycji mają pokoje 2-osobowe (z łóżkiem małżeńskim lub łóżkami pojedyńczymi). Dzięki temu komfort i zadowolenie z pobytu Gości jest jeszcze większe. 

DOMEK

Domek w Ułańskiej Zagrodzie to wspaniałe wygodne i ciche miejsce do wypoczynku.


Domek przeznaczony dla większej grupy Gości. Do dyspozycji Gości są: 4 sypialnie, 3 łazienki, jadalnia oraz w pełni wyposażona kuchnia. Poza tym Goście skorzystac mogą z telewizora z płaskim ekranem oraz tarasu z widokiem na ogród.

APARTAMENT

Apartament w Ułańskiej Zagrodzie to pokój o podwyższonym standardzie oraz zwiększonej jego powierzchni.

Apartament składa się z pokoju dziennego z kominkiem oraz kanapą, dwoma niezależnymi łazienkami oraz dwoma sypialniami z łóżkami małżeńskimi. Wyposażenie pokoi wraz z odpowiednim designem i aranżacją powodują to, że Goście czują się w pokoju komfortowo i wygodnie. 

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.