Problem z wagą? Wyjedź na wczasy odchudzające dla mężczyzn!

Ułańska-Zagroda-Obiekt-1

Siedzący tryb życia, brak ruchu, częste serwowanie sobie „śmieciowego” jedzenia i niektóre choroby zmierzają w jednym kierunku – do nadwagi. Niestety, większość panów, którzy zauważają zmiany w swojej sylwetce, nie jest w stanie zatrzymać tego procesu. Bez wiedzy na temat zdrowego odżywiania i metabolizmu zrzucenie nadprogramowych kilogramów w okolicach, które najtrudniej wyszczuplić (w przypadku mężczyzn zazwyczaj tkanka tłuszczowa najbardziej odkłada się na brzuchu) jest próżnym trudem. Odpowiedzią na potrzeby osób, które chcą bezboleśnie przywrócić swojemu ciału utraconą świetność, są wyjazdy odchudzające.

Wyjazdy odchudzające – redukcja kilogramów przez relaks

Wczasy odchudzające dla mężczyzn cieszą się coraz większą popularnością. I nic w tym dziwnego – spędzając tydzień lub dwa w malowniczej, sielskiej scenerii możesz odpocząć, a jednocześnie kompleksowo zadbać o swój organizm. Wczasowicze odwiedzający Ułańską Zagrodę, piękny kompleks zlokalizowany w zacisznej wsi Załom, zakwaterowani są w doskonale wyposażonych pokojach. Na każdego gościa czeka szereg atrakcji – zajęcia sportowe i rekreacyjne, wykłady tematyczne, spotkania integracyjne, dostęp do sauny, możliwość skorzystania z zabiegów fizjoterapeutycznych… Najważniejszym aspektem każdego turnusu jest odżywianie zgodne z rewolucyjną dietą Dąbrowskiej. Posiłki serwowane kuracjuszom w Ułańskiej Zagrodzie przygotowane są przez kucharza w oparciu o
standardy określone przez dietetyka.

Wyjazd odchudzający z dr Dąbrowską

Dieta opracowana przez dr Dąbrowską, uznanego specjalistę szeroko pojętej dietetyki, jest remedium na choroby cywilizacyjne. Post Ewy Dąbrowskiej w dużym uproszczeniu polega na wyeliminowaniu z diety przetworzonych produktów negatywnie wpływających na nasz organizm i samopoczucie poprzez zastąpienie ich owocami i warzywami. Zdrowotna dieta owocowo-warzywna jest efektem wieloletnich badań. Stosując się do zaleceń dr Dąbrowskiej, możesz dostarczyć organizmowi składników odżywczych wzmacniających tkanki, aktywujących mechanizmy samoregeneracyjne, oczyszczających z toksyn, przywracających
naturalną równowagę przemian. Wyjazdy odchudzające nie tylko pozwalają zrzucić zbędne kilogramy, ale przede wszystkim działają leczniczo i profilaktycznie.

Dlaczego wczasy odchudzające dla mężczyzn są skuteczne?

Każda osoba, która kiedykolwiek starała się schudnąć, z pewnością mogła przekonać się, jak karkołomną misją jest samodzielna zmiana nawyków żywieniowych i stylu życia. Wyjazd odchudzający jest szansą nie tylko na zredukowanie ilości niechcianego tłuszczyku (każdy wczasowicz podczas turnusu traci około 7 kg), ale również na poznanie swojego ciała, zdobycie cennej wiedzy, odpoczynek. Kontakt z osobami borykającymi się z podobnymi problemami jest doskonałą motywacją i wsparciem dającym siłę na walkę ze swoimi słabościami. Podczas pobytu w Ułańskiej Zagrodzie goście otoczeni są profesjonalną opieką wykwalifikowanej kadry – dietetyków, kucharzy, animatorów i masażystów.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.