REGENERACJA I RELAKS SPA

ZABIEGI RELAKSUJĄCE I PEŁEN ODPOCZYNEK

W Ułańskiej Zagrodzie znajdziesz przestrzeń na relaks. Sauna, masaże oraz codzienna gimnastyka, a to wszystko pod okiem specjalistów. Masaże, sauna i bania ruska w połączeniu z wiejskim klimatem, spokojem oraz w otoczeniu Drawieńskiego Parku Narodowego da Tobie niesamowitą przestrzeń na odpoczynek i regenerację sił. Ułańska Zagroda to idealne miejsce dla osób zmęczonych zgniełkiem miasta, mających chęć wypoczynku w ciszy i spokoju.

MASAŻE i zabiegi spa

Czy można wyobrazić sobie lepszy sposób na zakończenie aktywnego dnia niż masaż? Oddając się w ręce profesjonalnego zespołu masażystów, Twoje ciało i umysł zatopią się w pełnym relaksie. Relaks i SPA na wczasach odchudzających organizowanych w Ułańskiej Zagrodzie jest ważną częścią programu. Dbamy o to, aby pobyt w ośrodku był wartościowym, rozwijającym czasem pozwalającym znaleźć wewnętrzną równowagę. Masaże wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy dobierają technikę do potrzeb każdego Gościa. Masaże nie tylko pomogą Ci się odprężyć, ale również pozytywnie wpłyną na ciało – poprawią krążenie, zwiększą tempo przemiany materii, poprawią elastyczność mięśni.

SAUNA - pełen relaks

Wartościowy relaks i SPA na wczasach odchudzających? Dlaczego nie! Na turnusach w Ułańskiej Zagrodzie jest miejsce na aktywność fizyczną oraz odpoczynek. I to nie byle jaki: na naszych Gości czeka nowoczesna sauna. Specjaliści zaznaczają, że kąpiele w saunie zwiększają ilość czerwonych krwinek, zwiększają efektywność gospodarki tlenowej, uwalniają endorfiny zwane hormonami szczęścia, obniżają napięcie mięśni, odprężają, dodają energii oraz przyspieszają procesy regeneracyjne i przemianę materii. Sauna to niesamowite miejsce, gdzie na chwilę oddasz się odnowie biologicznej. Jej zdrowotne walory dadzą Ci również wiele relaksu.

BANIA RUSKA

Jacuzzi na świeżym powietrzu, czyli tzw. ruska bania. Zielone, naturalne otoczenie Ułańskiej Zagrody stwarza idealne warunki do wartościowego relaksu. Możesz mieć pewność, że rozgwieżdżone niebo będzie wyglądać jeszcze piękniej, kiedy będziesz podziwiać je, siedząc w gorącej, bulgoczącej wodzie! Kąpiele w nietypowym jacuzzi doskonale hartują organizm, wspomagają pracę układu immunologicznego, usprawniają proces usuwania toksyn, regulują ciśnienie krwi, podkręcają metabolizm i pozytywnie wpływają na stan skóry, która staje się gładsza i jędrniejsza. Oddaj się relaksowi i wyciszeniu, w otoczeniu lasów na świeżym powietrzu!

USŁUGI DODATKOWE
POZOSTAŁE USŁUGI
Odbiór z dworca

Skorzystaj z transportu do i z Ułańskiej Zagrody. Przed przyjazdem skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczgółów.

Ogniska

Podczas pobytu organizowane są ogniska. To świetna okazja na integrację i dobrą zabawę.

Prywatna plaża

Ułańska Zagroda dysponuje prywatną plażą. W okresie letnim to wspaniałe miejsce na plażowanie czy odpoczynek nad jeziorem.

DUŻA SALA Spotkań

Do dsypozycji Gości jest sporo pomieszczeń, gdzie można spotkać się i porozmawiać.

USŁUGI
Zobacz również

ZDROWIE

Podczas pobytu na turnusie skorzystaj z usług poprawiających Twoje zdrowie i zwiększające efektywność diety dr Dąbrowskiej.

Aktywności

Korzystaj poczas pobytu z wielu aktywności. Wycieczki rowerowe i piesze czy spacery to jedne z wielu możliwości na aktywne spędzanie.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.