Masaże SPA

Zabiegi
Masaże SPA

Masaże SPA – przyjemność dla ciała i ducha

Doskonale wiemy, że o swoje ciało należy dbać na wielu płaszczyznach. Aby dobrze czuć się w swojej skórze i doskonale prezentować, warto działać kompleksowo: przestrzegać diety, dbać o nawodnienie, uprawiać sport, spać około 8 godzin na dobę. Ponadto, aby wzmocnić swoje ciało, ujędrnić skórę i wprawić się w stan błogiego relaksu, warto wzbogacić swoją codzienność o nowy rytuał – masaże i zabiegi. Wszystkim osobom odwiedzającym Ułańską Zagrodę i biorącym udział w dziennych turnusach organizowanych w Poznaniu oferujemy masaże SPA, dzięki którym poczujesz napływ sił witalnych i pozbędziesz się uciążliwych dolegliwości.

Masaże lecznicze – dlaczego warto?

Masaż relaksacyjny i leczniczy jest znaną od wieków techniką łagodzenia bólu, pobudzania niemal wszystkich narządów oraz sprawdzoną metodą na utrzymanie ciała w dobrej kondycji. Masaż leczniczy polegający między innymi na głaskaniu, ugniataniu, naciskaniu, rolowaniu i innych ruchach zaczerpniętych z terapii manualnej przyspiesza przepływ krwi i związków odżywczych do obolałych miejsc, przynosząc pacjentowi ulgę. Masaże SPA i lecznicze polecane są wszystkim osobom borykającym się z bólami mięśniowymi i stawowymi, obniżonym napięciem mięśniowym, opuchlizną oraz wszystkim tym, którzy szukają sposobu na wartościowy relaks. Starannie wykonany przez specjalistę masaż leczniczy jest odpowiedzią na potrzeby obolałego organizmu wymagającego regeneracji i sposobem na ukojenie nerwów. 

Intensywny masaż regeneracyjny – korzyści dla organizmu 

Masaże SPA wykonywane przez specjalistów oddziałują na niemal cały organizm: mięśnie i stawy, układ nerwowy, tkanki łączne, skórę oraz układy krążenia, pokarmowy, oddechowy i moczowo-płciowy. Dlaczego warto odwiedzać gabinety masażu? Oto najważniejsze korzyści, jakie niosą ze sobą masaże:

  • zmniejszenie bólu mięśni i stawów;

  • wyraźna poprawa wyglądu skóry: ujędrnienie, zwiększenie elastyczności mięśni, poprawa mikrocyrkulacji krwi i limfy, redukcja blizn;

  • stymulacja układu odpornościowego;

  • obniżenie ciśnienia krwi;

  • zwiększenie zakresu ruchu i elastyczności stawów;

  • zwiększenie poziomu energii i napływ sił witalnych;

  • odprężenie i relaks;

  • zwiększenie ukrwienia;

  • usprawnienie pracy nerek.

Nie wiesz, jak pozbyć się cellulitu? Regularne masaże SPA połączone z peelingami i ćwiczeniami mogą zdziałać cuda! Masaż relaksacyjny i leczniczy jest szczególnie polecany sportowcom i osobom aktywnym borykającym się z przeciążeniami, osobom prowadzącym siedzący tryb życia oraz zmagającym się z schorzeniami o różnym podłożu.

Profesjonalne masaże i zabiegi dopasowane do Twoich potrzeb

Aby masaż leczniczy czy regeneracyjny przyniósł pożądany efekt, powinien być starannie dobrany do indywidualnych potrzeb. Każda osoba odwiedzająca Ułańską Zagrodę i biorąca udział w dziennym turnusie w sercu Poznania otoczona jest opieką doświadczonych specjalistów. Nasi lekarze, fizjoterapeuci i masażyści dbają o komfort każdego uczestnika wczasów odchudzających i dokładają wszelkich starań, aby wdrożona terapia przyniosła jak największe, wymierne korzyści. Masaże i zabiegi odbywają się w starannie przygotowanej przestrzeni z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. 

Masaż na wakacjach – połącz wypoczynek z regeneracją!

Masaż na wakacjach to tylko jedna z licznych usług, z których mogą korzystać osoby uczestniczące w turnusach odchudzających. Z myślą o osobach walczących o lepsze samopoczucie i poprawę jakości swojego życia stworzyliśmy bogaty program. Goście Ułańskiej Zagrody i uczestnicy dziennych kursów w sercu Poznania mogą brać udział w zajęciach sportowych prowadzonych przez doświadczonych instruktorów oraz w wykładach dotyczących szeroko pojętego zdrowego stylu życia, relaksować się w saunie i delektować zdrową kuchnią opartą na zasadach postu dr Ewy Dąbrowskiej. Co ważne, aby zyskać dogłębny wgląd w stan swojego ciała, każda osoba może wykonać wysokiej klasy badania i zabiegi: test Food Detective, hydrokolonoterapię oraz oczyszczanie wątroby. Czas spędzony w Ułańskiej Zagrodzie to również szansa na obcowanie z naturą i znalezienie wewnętrznej równowagi.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.