Wakacje odchudzające – warto?

Ułańska-Zagroda-Z-Lotu

Chcąc przybliżyć swoje ciało do niedoścignionego ideału, próbujemy różnych metod – stosujemy drakońskie diety, wyciskamy siódme poty na siłowni, inwestujemy w maszyny spalające tłuszcz… Niestety, mimo ogromnego wysiłku i wyrzeczeń, akcja „odchudzanie” często zakończona jest ogromnym fiaskiem. Działanie po omacku przynosi zazwyczaj więcej szkód, niż pożytku: zamiast lecących w dół centymetrów otrzymujemy problemy z cerą, włosami i paznokciami, bóle głowy, osłabienie i zniechęcenie do dalszych starań. Tajną bronią w walce o wymarzoną sylwetkę są organizowane przez nas obozy odchudzające. Czy warto zapisać się na turnus? Sprawdź!

Jaki cel mają obozy odchudzające?

Wszystkim osobom, zarówno kobietom, jak i mężczyznom, proponujemy doskonałe rozwiązanie problemów z wagą – pobyt odchudzający w Ułańskiej Zagrodzie zlokalizowanej we wsi Załom. Stworzona przez nas oferta łączy wypoczynek z odchudzaniem opartym przede wszystkim na diecie dr Dąbrowskiej. Rewolucyjna dieta odchudzająca i prozdrowotna opracowana przez cenioną na całym świecie specjalistkę w dziedzinie dietetyki opiera się na spożywaniu warzyw i owoców. Każdy kuracjusz otrzymuje codziennie posiłki opracowane przez dietetyka i przyrządzone przez doświadczonego kucharza. Przestrzeganie diety daje fenomenalne efekty – każdy wczasowicz odnotowuje spadek wagi o około 7 kg. Redukcji kilogramów towarzyszy szereg innych zmian – usprawnienie metabolizmu, poprawa samopoczucia i kondycji, oczyszczenie ciała z toksyn, wzmocnienie organizmu. Wakacje odchudzające mają na celu również zwiększenie swojej wiedzy na temat zdrowego stylu życia. Każda osoba opuszcza Ułańską Zagrodę zmotywowana, zachęcona pierwszymi efektami i świadoma tego, jak dalej dbać o swoje zdrowie.

Razem łatwiej!

Nic nie łączy bardziej ludzi niż wspólny cel. Pobyt odchudzający przynosi zachwycające rezultaty nie tylko dlatego, że każdy kuracjusz otoczony jest profesjonalną opieką. Podczas trwającego tydzień czy dwa turnusu każda osoba walcząca z nadwagą może liczyć na wsparcie osób idących tą samą ścieżką i borykających się z tymi samymi przeszkodami. Wzajemna motywacja i wymiana doświadczeń działają terapeutycznie i dają energię do walki o lepsze życie bez uciążliwego balastu.

Ułańska Zagroda zaprasza na wypoczynek z odchudzaniem

Kolejnym powodem, dla którego warto odwiedzić Ułańską Zagrodę, jest jej doskonała lokalizacja. Ośrodek odchudzający położony jest w malowniczej, sielskiej scenerii. Każdy kuracjusz z pewnością doceni bliskość natury. Lasy, liczne jeziora i sąsiedztwo Drawieńskiego Parku Narodowego sprawiają, że Załom corocznie przyciąga rzeszę turystów, nie tylko tych, którzy chcą zgubić zbędne kilogramy. Pobyt odchudzający będzie jeszcze ciekawszy dzięki wycieczkom rowerowym, wizytom w dobrze wyposażonym centrum sportowym, wędkowaniu, masażom i saunie znajdującej się na terenie ośrodka odchudzającego. Pobyt w pięknym kompleksie dworkowym to również okazja do zawiązania przyjaźni i ciekawych znajomości na wieczorkach integracyjnych i wspólnych zajęciach.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.