Wczasy odchudzające ze SPA, czyli jak pogodzić przyjemne z pożytecznym

Ułańska-Zagroda-Sauna

W ostatnich latach mocną konkurencją dla tradycyjnych wyjazdów wakacyjnych są wczasy odchudzające. SPA ani nawet najdroższy hotel nie jest w stanie zagwarantować tego, co mogą dać Ci dwa tygodnie na turnusie odchudzającym – poprawę kondycji, nabranie sił witalnych oraz zredukowanie niechcianego tłuszczyku. Wszystkie panie i panów pragnących wypocząć w malowniczej scenerii, a jednocześnie kompleksowo zadbać o swoje ciało, zapraszamy do Ułańskiej Zagrody – wyjątkowego miejsca, w którym odkryjesz siebie na nowo.

Atrakcyjne wczasy odchudzające z basenem w Ułańskiej Zagrodzie

Wczasy kondycyjno-odchudzające odbywają się we wsi Załom zlokalizowanej w województwie zachodniopomorskim. Wczasowicze zakwaterowani są w budynkach, których wnętrza nawiązują do historii 7 Pułku Strzelców Konnych Wielkopolskich. Podstawową ideą, jaka przyświeca twórcom programu, jest zapoznanie kuracjuszy z dietą dr Dąbrowskiej i wypracowanie nowych nawyków żywieniowych, które pomogą zrzucić zbędne kilogramy, oczyścić organizm z toksyn, poprawić kondycję, przywrócić ciału naturalny rytm. Wdrożenie odchudzającego i odtruwającego planu żywieniowego to jedynie mały ułamek tego, co czeka na kuracjuszy przybyłych do Ułańskiej Zagrody. Naszym gościom oferujemy szereg atrakcji – spotkania z dietetykami, atrakcyjne wykłady prowadzone przez profesjonalistów, warsztaty motywujące, możliwość skorzystania z sauny czy masażów. W odległości 30 km od Ułańskiej Zagrody znajduje się Centralny Ośrodek Przygotowań Olimpijskich, gdzie wczasowicze mogą korzystać z krytego basenu, hali sportowej oraz kortów tenisowych. Zalesiona, zaciszna okolica z wieloma jeziorami stwarza idealne warunki do wycieczek rowerowych, wędkowania, nordic walkingu czy spacerów.

Wczasy kondycyjno-odchudzające: dla kogo?

Organizowane przez nas wczasy odchudzające z basenem dedykowane są kobietom i mężczyzną w każdym wieku. Wyjazd do Ułańskiej Zagrody rekomendowany jest wszystkim osobom pragnącym szybko i skutecznie przybliżyć swoje ciało do niedoścignionego ideału, oczyścić organizm z toksyn, poznać zasady zdrowego odżywiania i profilaktyki chorób cywilizacyjnych oraz po prostu – odpocząć z dala od miejskiego szumu i zgiełku.

Wczasy odchudzające – SPA dla ciała i ducha

Doskonale wiemy, że zdrowe odżywianie podczas wczasów kondycyjno-odchudzających to dopiero początek drogi, której celem jest dobre samopoczucie i zadowolenie ze swojego ciała. Chcemy, aby pobyt w Ułańskiej Zagrodzie był motywacją do działania i zalążkiem długiej przygody ze świadomym, zdrowym odżywianiem, dlatego organizujemy wykłady mające na celu zwiększenie wiedzy na temat dietetyki i zasad rządzących naszym metabolizmem. Wszystkie zajęcia są prowadzone przez doświadczoną kadrę, która w przystępny sposób przeprowadza kuracjuszy przez wszystkie problematyczne zagadnienia. Każda osoba wyjeżdża z Ułańskiej Zagrody nie tylko szczuplejsza, ale również bogatsza o nowe doświadczenia, zmotywowana do dalszej pracy nad swoim ciałem oraz naładowana energią do działania.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.