Wczasy z dietą warzywno owocową

Ułańska-Zagroda-Dieta-Dąbrowskiej-8

Nasza cywilizacja w każdej dziedzinie życie wnosi szereg zmian, których konsekwencje odczuwane są po kilku, a nawet kilkunastu latach. Szkodliwe warunki nie zawsze są oczywiste, więc tym bardziej trudne do wykrycia. Ogromny prozaiczny postęp ma miejsce nawet w najbliższym człowiekowi świecie uprawy. Współcześnie zmuszeni jesteśmy coraz częściej sięgać po produkty przetworzone i zmodyfikowane. Część winy za to ponosi środowisko które w ogromnym stopniu przyzwyczaiło przyrodę do sztucznej ingerencji i pomocy wbrew naturze. To tego zmiany ideologiczne oraz coraz szybszy i nerwowy tryb życia także prowokuje do jedzenia w pośpiechu, z reguły w tak zwanych fast foodach. Posiłki, o ile nazwanie ich posiłkami nie jest przesadą, przygotowywane są z przetworzonych półproduktów, a produkowane z roślin i zwierząt różnorodnego pochodzenia, i zgodnie z domeną, nie ważne co-ważne żeby było dobre, jemy byle co i byle jak.

Jakie jedzenie, takie zdrowie.


Od wielu lat lekarze alarmują o wciąż rosnącej liczbie osób z nadwagą i pomimo długotrwałej modzie na fit, niewiele ludzi potrafi utrzymać wagę we właściwej skali. Pokolenia osób puszystych, wychowują kolejne pokolenia gdzie problemy zdrowotne zaczynają się nawarstwiać lawinowo. Choroby układu krwionośnego, zawały, problemy gastryczne, nerwica, to tylko kilka przykładów konsekwencji nadwagi. Teoretycznie wszyscy wiedzą gdzie jest problem, ale w praktyce wszelakie skutki walki z nadwagą i chorobami które ze sobą niesie, są niewielkie. Zwiększenie ruchu czy zmiana niektórych przyzwyczajeń kulinarnych wymaga cierpliwości i wyrzeczeń na które nie wszystkich stać. Istotny i kluczowy element jak samozaparcie, znacznie słabnie gdy kilka miesięcy pracy dają słabe wyniki. Wydaje się że wszystko robimy dobrze, a jednak gdzieś tkwi błąd. Często zamiast go znaleźć z pomocą wykwalifikowanego dietetyka, wracamy do poprzedniego, autodestrukcyjnego trybu. Zwłaszcza gdy jesteśmy u progu lata i urlopów, bo przecież „coś nam się od życia należy”.

Wczasy z dietą warzywno owocową?


A czemu nie! Co stoi na przeszkodzie aby połączyć zdrowy, nowy, lepszy tryb życia z urlopem. Ułańska zagroda oferuje swoim gościom idealne połączenie diety i wczasów. Wczasy z dietą warzywno owocową to doskonała kombinacja ma szereg zwolenników, a co więcej poparta jest wieloma dowodami na skuteczność i długotrwałe, zadowalające efekty. Od zarania dziejów człowiek dążył do poprawy warunków, relaksu i poczucia spełnienia, jednak gdy nadmiar obowiązków i zmartwień przytłaczał na co dzień dobrym rozwiązaniem było i zawsze będzie, chwila przerwy. My właśnie dajemy Wam taką przerwę, na łonie natury w idealnych warunkach sprzyjających zmianom na lepsze. Wczasy w naszym wydaniu to nie nudne leżenie gdzie dla zabicia czasu sięga się po telefon, a posiłki są przygotowywane na szybko w celu zaspokojenia głodu wielu osób. U nas, odpocznie zarówno Wasz umysł jak i ciało.

Czy jesteśmy wstanie zmienić swoje nawyki żywieniowe?.

Przyzwyczajenia bardzo trudno zmienić a jeszcze gorzej wytrwać w postanowieniach. Widząc wokół siebie coraz liczniejsze grupy osób o rozmiarach plus sitze zadajemy sobie pytanie? Jak ja właściwie wyglądam, lustro niestety nie kłamie. Nadchodzi więc taki moment, że nagle zaczynamy mądrzej myśleć i postanawiamy wyjechać na wczasy z dietą warzywno-owocową. Nie jesteśmy jednak pewni, czy nam się uda zmienić coś w codziennym jadłospisie. Zawsze jednak warto spróbować. Same chęci jednak nie wystarczą do tego potrzeba też silnej woli i samozaparcia.

Czego się nauczymy?

Wyjazd na turnus ze zdrową żywnością przyniesie nam tylko same korzyści. Już na początku zostaniemy uświadomieni co złego dzieje się w naszej kuchni. Nauczymy się kontrolować samych siebie, widząc wokół osoby o podobnych problemach nabierzemy siły do działania. Nie tylko oczyścimy nasz organizm z nadmiaru toksyn ale poznamy też wiele ciekawych potraw i chociaż przygotowanych z najprostszych produktów niespodziewanie smacznych. Zadbamy nie tylko o nasz żołądek ale także codzienną porcję ruchu na świeżym powietrzu, ćwiczenia pod okiem instruktora, będą doskonałym uzupełnieniem wypoczynku. Uczestnicząc w bardzo ciekawie prowadzonych pogadankach tematycznych pogłębimy swoją wiedzę, którą na pewno wykorzystamy w codziennym życiu. Wrócimy z pewnością nie tylko wypoczęci, odstrsowani i zrelaksowani ale pełni energii do pracy, do wprowadzenia zmian, żeby zapewnić swojemu organizmowi jak najlepsze funkcjonowanie.

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.