Agroturystyka

Ułańska Zagroda
Agroturystyka

Jeżeli uwielbiasz bliskość lasu, jezior i rzek oraz cenisz sobie spokój i ciszę polskiej wsi to przyjedź do Ułańskiej Zagrody. Pobyt w agroturystyce pozwoli Tobie zapomnieć o trudach codziennego dnia.

Położenie Ułańskiej Zagrody w pobliżu Drawieńskiego Parku Narodowego na polskiej wsi gwarantuje niesamowity spokój i klimat podczas pobytu.

Ułańska Zagroda to idealne miejsce dla osób mających chęć wypoczynku w ciszy i spokoju.

Okolica ośrodka da Ci możliwość spędzenia czasu na łonie natury, czy to w lesie, czy nad jeziorem, czy w miejscowości Załom.

ODPOCZNIJ OD CODZIENNOŚCIWspaniała atmosferaŚwietna kuchniaPrzepiękne otoczenieWiele jezior, rzek i lasówZARezerwuj już dziś!

Ułańska Zagroda
Jak SPędzić czas podczas pobytu?

Podczas pobytu w Ułańskiej Zagrodzie możesz spędzić czas na wiele sposobów. W wolnej chwili warto wybrać się do Drawieńskiego Parku Narodowego. Jest to teren bogaty we florę i faunę, niczym niezakłócona cisza i tereny niedotknięte ludzką ręką.

Okolice ośrodka to również lasy, jeziora i rzeki. O każdej porze roku znajdziesz coś dla siebie. Wybierz z naszych propozycji:

  • kąpiele i plażowanie latem
  • grzybobranie jesienią
  • wędkarstwo o każdej porze roku
  • wyprawy kajakowe lub łodzią
  • wycieczki rowerowe
  • wycieczki piesze lub spacery
  • nordic-walking

Podczas pobytu, nasza kuchnia przygotuje dla Ciebie lokalne potrawy, a to pozwoli poznać pełen urok naszego ośrodka. 

Skorzystaj podczas POBYTU
Dodatkowe możliwości

Podczas pobytu każdy z Gości ma możliwość skorzystania z dodatkowych usług. Dzięki temu pobyt stanie się dla każdego przyjemniejszy!

Dlaczego Ułańska Zagroda?
Ułańska Zagroda to

cisza i spokój

Sąsiedztwo lasów, z dala od zgiełku ulic czy samochodów sprawia, że Goście korzystają w pełni z ciszy i spokoju. A to sprawia, że odpoczynek czy turnus staję się wspaniałą przygodą

atrakcyjne położenie

Bliskość Drawieńskiego Parku Narodowego, lasów i jezior powoduje, że w każdej chwili Goście mogą skorzystać z tej przepięknej natury

Niesamowity klimat

Ułańska Zagorda posiada w sobie to coś, coś co Goście zachwalają i wracają do nas. Przepiękny wystrój, gustownie urządzone pokoje sprawią, że poczujesz się tutaj niesamowicie

wyśmienita kuchnia

Smaczna i wyśmienita kuchnia, gdzie posiłki przygotowywane są ze świeżych i lokalnych produktów. 

UŁAŃSKA W LICZBACH
0
Pokoi
0
Miejsc noclegowych
0
Zadowolonych Gości
0
Wydanych śniadań
Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.