Ośrodek leczniczy? Tak, ten ośrodek to powrót do pełni zdrowia

Ułańska-Zagroda-Turnusy-Z-Dietą-Warzywno-Owocową

Wspomagamy możliwość powrotu do sprawności fizycznej jak i psychicznej. Dajemy możliwości aby w przyszłości powrócić do samodzielnego funkcjonowania. A co najważniejsze jesteśmy otwarci i do Waszej dyspozycji. Instytucje takie jak Zakłady Lecznicze gwarantują, że możecie do nas przyjechać kiedy macie na to czas i chęć spędzić go w przyjaznym środowisku. Poznać nowych ludzi i zebrać siły do dalszego działania.

Z trenerem w Ułańskiej Zagrodzie wspomagamy i usprawniamy waszą kondycję fizyczną. Trener codziennie o 8 rano rozpoczyna dzień rozgrzewką na świeżym powietrzu, gdzie klimat tego miejsca pozwala odpocząć od codzienności i rytuału. Każdy kto rozpoczyna dietę dr Ewy Dąbrowskiej w Certyfikowanym Ośrodku jakim jest Ułańska Zagroda wraca zregenerowany jak i pełen pozytywnej energii i chęci do dalszego działania.

Ośrodek Leczniczy mieści się wśród lasów i jezior. Obiekt składa się z 3 ogromnych budynków co gwarantuje przestrzeń i
pełne możliwości zachowania reżimu sanitarnego. Spotkania, wykłady jak i konsultacje odbywają się w bezpiecznych pomieszczeniach, gdzie mamy możliwości utrzymania dystansu jak i komfortu. Każdy znajdzie dla siebie miejsce i sposób na wypoczynek gdzie skorzysta w pełni z postu dr Ewy Dąbrowskiej. Jak wiadomo masaże, sauna jak i wiele innych zabiegów wspomagają oczyszczanie.

Właśnie w Ułańskiej Zagrodzie dyspozycyjność i różnorodność oferty powoduje że każdy znajdzie coś dla siebie i nie będzie się nudzić. A nowe znajomości i relacje w tak domowej i klimatycznej atmosferze pozostają do końca życia. Kto raz tu przyjedzie – zawsze wraca.

Zapraszamy!

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.