Wakacje odchudzające z dietą dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta-Dr-Dąbrowskiej-Warzywno-Owocowa

Wakacje odchudzające to świetny pomysł na spędzenie wolnego czasu z głową. Nie muszą to być oczywiście wakacje letnie, równie dobrze na taki turnus możemy wybrać się o każdej innej porze roku. Jeśli chcemy wykorzystać urlop na pracę nad własnym zdrowiem i sylwetką, to właśnie wakacje odchudzające mogą okazać się strzałem w dziesiątkę. Ale aby tak się stało, należy dobrze przygotować się do wyboru odpowiedniego ośrodka. Warto wybrać taki, który cieszy się renomą, a ponadto ma odpowiednie zaplecze do tego, by przyjmować grupy gości i organizować im rozmaite zajęcia. A właśnie tak jest w przypadku Ułańskiej Zagrody w miejscowości Załom, w malowniczej okolicy Piły i Wałcza.

Wakacje odchudzające – dieta dr Dąbrowskiej

Wakacje odchudzające są tutaj organizowane w oparciu o uznaną autorską dietę warzywno-owocową dr n. med. Ewy Dąbrowskiej. Placówka ta może pochwalić się stosownym, wydanym bezterminowo certyfikatem, który zaświadcza, że usługi oferowane przez Ułańską Zagrodę spełniają wymogi określone przez autorkę tego sposobu żywienia. Należy go traktować również jako profilaktykę rozmaitych chorób cywilizacyjnych, jak nowotwory, cukrzyca, otyłość czy zaburzenia krążenia. Do ich powstawania w bardzo wielu przypadkach przyczynia się niewłaściwy sposób odżywiania się, w dużej mierze oparty na mocno przetworzonych produktach. Z kolei zdrowa dieta roślinna, oczywiście odpowiednio zbilansowana, pomaga utrzymać ciało w zdrowiu i sprawności przez dłuższy czas.

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej – inne zalety

Ale jak to właściwie możliwe? Prowadzone przez wiele lat badania dr Ewy Dąbrowskiej dowiodły, że stosowanie jej diety warzywno-owocowej pozwala na skuteczną, naturalną profilaktykę. Korzystny wpływ na ludzki organizm polega m.in. na oczyszczaniu go z nagromadzonych toksyn oraz zapobieganiu gromadzenia się kolejnych. A stąd już tylko krok do osiągnięcia dobrej kondycji, wzrostu witalności i odczuwalnej poprawy samopoczucia. Niebagatelnym „skutkiem ubocznym” stosowania zdrowego żywienia według dr Dąbrowskiej jest też poprawa wyglądu, w tym wyszczuplenie sylwetki, średnio o 7 kilogramów. Szczególnie jeśli diecie towarzyszy odpowiednia aktywność fizyczna.

Zbawiennie na sylwetkę, a także na ogólną kondycję organizmu działa też bez wątpienia korzystanie z zabiegów zgodnych z systemem Slender Life, odbywających się na specjalnych łóżkach rehabilitacyjno-rekondycyjnych, dostępnych w Ułańskiej Zagrodzie. Wystarczy 40 minut, aby odczuć niezwykłą moc i skuteczność tego typu ćwiczeń, odpowiadających 210 minutom tradycyjnej gimnastyki, a przy tym nie obciążających kręgosłupa i stawów. Co więcej, tego typu wysiłek jest wręcz wskazany przy szeregu problemów zdrowotnych, jak osteoporoza, dyskopatie, choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa, zespoły przeciążeniowe układu ruchu, reumatoidalne zapalenie stawów, a także następstwa urazów kręgosłupa oraz kończyn dolnych.

Ośrodek Ułańska Zagroda – profesjonalne wakacje odchudzające

Wykorzystanie aktualnej wiedzy o zdrowiu i żywieniu człowieka, a także podkreślana przez wielu zadowolonych klientów skuteczność sprawiły, że dieta dr Ewy Dąbrowskiej cieszy się ogromną estymą i rosnącą popularnością, również wśród gwiazd. W ośrodku Ułańska Zagroda goście mogą być pewni, że założenia tego sposobu żywienia będą realizowane w najdrobniejszych szczegółach – przez profesjonalny, odpowiednio przeszkolony personel. Dotyczy to zresztą nie tylko przygotowywania posiłków, ale i prowadzenia ćwiczeń oraz innych zajęć fizycznych. Wakacje odchudzające w Ułańskiej Zagrodzie to również szereg dodatkowych możliwości zregenerowania ciała i umysłu, jak sauna, masaż czy profesjonalne zabiegi fizjoterapeutyczne. Dodatkowo na miejscu i w okolicy możliwe są wycieczki rowerowe, jazda konna, spływy kajakowe, jogging oraz nordic-walking.

Zostaw komentarz

Preferencje prywatności
Kiedy odwiedzasz naszą stronę, może ona przechowywać przez Twoją przeglądarkę informacje z określonych usług, zazwyczaj w postaci plików cookies. Tutaj możesz zmienić swoje preferencje dotyczące prywatności. Należy pamiętać, że zablokowanie niektórych rodzajów plików cookie może mieć wpływ na korzystanie z naszej witryny i oferowanych przez nas usług.